اساتید ایرانی

Facebooktwittergoogle_pluslinkedin

محمود معظمیاستاد محمود معظمی، متولد ۱۳۳۱ است. سالیانی است که ساکن کاناداست. با همسر و سه دخترش در شهر ونکوور زندگی شادمانه‌ای دارد و مرتب بین ایران و کانادا در رفت‌وآمد است. چندین و چند مدرک دانشگاهی دارد و دوره‌های متعددی را در زمینه‌های مختلف گذرانده است. حتی همین الان هم به‌طور متوسط ماهی هزار دلار خرج آموختن خود می‌کند. با این حال افتخار او به مدارکش، درجات علمی‌اش، تعدّد آنها و اعتبار دانشگاه‌ها و موسساتی که از آنها مدرک گرفته، نیست. می‌گوید فرض کنید من یک آدم بی‌سوادم! از من بپرسید: «آیا خوشبخت هستی؟ آیا از زندگی‌ات راضی هستی؟» اگر با اطمینان پاسخ مثبت بدهم، آن وقت، می‌توانید به حرف‌هایم اعتماد کنید و آنها را به کار ببندید. ادامه مطلب ….

————————————————————————————–

احمد حلتاستاد احمد حلت در ۱۷بهمن ۱۳۴۱ در یکی از مناطق مرکزی تهران به‌دنیا آمد. وی در رشته ریاضی فیزیک فارغ‌التحصیل و پس از آزمون‌های مختلف و قبولی در رشته‌های کامپیوتر، دانشگاه تربیت معلم و روان‌شناسی بالینی، رشته روان‌شناسی بالینی را انتخاب و وارد دانشگاه شد. پس از آن در دانشگاه علامه طباطبایی، رشته علوم ارتباطات با گرایش روزنامه‌نگاری را با درجه عالی به پایان برد. او در آلمان دوره‌های تخصصی روان‌شناسی بالینی و موفقیت را فراگرفت وی همچنین موفق به دریافت مدرک کارشناسی ارشد روان‌شناسی تربیتی از دانشگاه آزاد ایران گردید، هم‌اکنون نیز در پی یک فرصت مطالعاتی از دسامبر سال ۲۰۱۱ مشغول تحقیق و مطالعه در مقطع دکتری روان‌شناسی گرایش تربیتی در دانشگاه تربیت معلم پداگوژی دولتی تاجیکستان می‌باشد. ادامه مطلب ….

—————————————————————————————-

دکتر علیرضا آزمندیاندکتر علیرضاآزمندیان در سال ۱۳۳۲ در یک خانواده مذهبی در تهران به دنیاآمدو تحصیلات ابتدایی و متوسطه را در مدارس اسلامی و از جمله دبیرستان علوی تهران طی کرد و در رشته ریاضی به عنوان یکی از دانش‌آموزان نمونه از دبیرستان علوی تهران فارغ‌ التحصیل شد. وی تحصیلات دانشگاهی را در مقطع لیسانس در دانشگاه صنعتی شریف در رشته مهندسی‌ مکانیک طی کرد و همزمان با آغاز پیروزی انقلاب اسلامی در صدا و سیما به عنوان خبرنگار سیاسی و اقتصادی مشغول به کارشد. وی توفیقات زیادی در حرفه خبرنگاری به دست آورد و با تهیه گزارشهایی از اوضاع و احوال سیاسی و اقتصادی کشور و سفر به تمام نقاط ایران و پاره‌ای از کشورهای جهان، شناخت خوبی نسبت به مسائل مردم به دست آورد و با حضور در جبهه‌های جنگ و تهیه گزارشهای تلویزیونی از عملیات جنگی، دلاوریهای رزمندگان اسلام را در نبرد حق علیه باطل، به تصویر کشید. وی اولین خبرنگار جنگی بود که بهنگام آزادسازی شهرخرمشهر بهمراه رزمندگان اسلام وارد شهر شد و لحظه به لحظه جریان بازگرفتن شهر را گزارش کرد. ادامه مطلب ….

————————————————————————————–

شاهین فرهنگاستاد شاهین فرهنگ با ترکیب کردن یافته های روان شناسی و آموزه های دینی به عنوان فردی بسیار قوی در ایران ظاهر شده است. ایشان از رزمنده های جبهه های حق علیه باطل می باشند. سمینار ایشان در خصوص مولکول های آب و اثرات رفتارها و جملات مثبت و آیات قرانی بر مولکول های آب یکی از معروف ترین سخنرانی های ایشان می باشد. سایت رسمی ایشان “خانه تحول” نام دارد.

—————————————————————————————

مجتبی حوراییاستاد سید مجتبی حورایی متولد سال ۱۳۴۸ می باشند. ایشان روان شناس، مدرس با سابقه حدود ۲۰ سال از سال ۱۳۷۱ تاکنون در تهران و مشهد، نویسنده و محقق، سردبیر مجله راز و
مشاور و کارشناس تربیتی صدا و سیما می باشند. کلاسها و دوره های آموزشی زیادی را در حوزه بهبود شخصی در طی سالهای گذشته برگزار نموده اند. ایشان همچنین نویسنده چندین کتاب پرتیراژ در حوزه موفقیت می باشند.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص ایشان به وب سایت “حورایی” مراجعه فرمایید.

————————————————————————————————————

سیدااستاد دکتر محمد سیدا مدیر مؤسسه فرهنگی ذهن برتر، رئیس انجمن تقویت حافظه ایران، عضو انجمن تقویت حافظه آمریکا، عضو اتاق فکر سوئیس و از بنیانگذاران روشهای نوین یادگیری و حافظه برتر در ایران می باشند.

ایشان در مهاباد متولد شده و استاد افتخاری چندین مرکز علمی و دانشگاهی در سطح کشور هستند.

در سمیناری که تابستان سال ۱۳۸۰ با حضور نمایندگانی از ۷۴ کشور صاحب نام دنیا در آمریکا برگزار شد مقاله ارائه شده توسط دکتر سیدا در خصوص راهکارهای علمی تقویت ذهن و حافظه حائز رتبه اول گردید و لقب افتخاری مرد برتر حافظه ایران به ایشان اعطا گردید. استاد سیدا در شبکه های داخلی و خارجی برنامه های متعدد سراسری و فرا مرزی را جهت آموزش و آگاهی هموطنان عزیزمان ارائه کرده اند که همچنان ادامه دارد.

————————————————————————————————————

سید حسین عباس منشاستاد سید حسین عباس منش متولد ۱۳۵۹ می‌باشد، وی تا به حال همایش‌های بسیار موفقی را در سطح شهر تهران و دیگر شهرهای ایران برگزار نموده است که با استقبال بی نظیر نیز مواجه گردیده است. بعضی از این همایش‌ها در واقع یک کارگاه عملی ۲۱ روزه می‌باشد که برای اولین بار در جهان و با سبکی کاملاً متفاوت و نتایج مؤثر و فوق‌العاده برگزار می‌شود. در این دوره‌ها در محیطی شاد و پرانرژی، تمام جنبه های زندگی مورد بررسی دقیق قرار می‌گیرد و با مشارکت تمام افراد حاضر در همایش، حرکت به سوی زندگی متعالی آغاز می‌گردد. افراد از سطوح فرهنگی و طبقاتی مختلف جامعه و با اهدافی متفاوت در این کلاس‌ها شرکت کرده‌اند که در کمترین زمان به نتایج فوق‌العاده ای رسیده‌اند. افرادی که سرطان داشته‌اند با این تفکر جسم و ذهنشان را مداوا کرده‌اند. ادامه مطلب ….

————————————————————————————————————-

دکتر کورش معدلیدکتر کورش معدلی برای اولین بار پرده از علوم نوینی چون ان ال پی آکادمیک، هیپنوتیزم اریکسونی، اناگرام، در ایران بر می دارد او همچنان علوم دیگری را چون کندالینی سوفرولوژی و….. را کاملاً می شناسد ولی بنا به دلایلی فعلاً انها را آشکار نمی سازد. دکتر کورش معدلی که بنیانگذار کانون در ایران و خاور میانه میباشد تحصیلات تجربی خود در زمینه علوم فیزیولوژیکی و پسیکولوژیکی را از سال ۱۳۵۹ هنگامی که فقط ۱۴ سال داشت تحت نظر اساتیدی چون کابوک و پروفسور میرزایی آغاز نمود سپس نتیجه آنچه آموخته بود رادر قالب یک کتاب بنام راز دانایان که او در سن ۱۶ سالگی به رشته تحریر درآورد به علاقه مندان معرفی نمودعطش یادگیری علوم روانشناسی نوین را که در همان سالها بسیار بسته نگاه داشته می شد و آن را روانشناسی تکنولوژیک یا کاربردی می نامیدند باعث گردید تا وی برای ادامه تحصیل به کشور فرانسه برود. ادامه مطلب ….

———————————————————————————————————–

بابک بهمن خواهاستاد بابک بهمن خواه در دو رشته دانشگاهی محیط زیست و روانشناسی در دانشگاه سراسری تحصیل نموده اند . ایشان در حال حاضر مدیرعامل موسسه مثبت اندیشان در ایران و همچنین بنیانگذار اولین کافی شاپ موفقیت در ایران میباشد.

استادبهمن خواه تاکنون برای بیش از ۷۰۰۰ نفر به صورت حضوری و میلیونها نفر از طریق شبکه رادیویی صداوسیما سخنرانی کرده اند.

همچنین ایشان با اساتید بزرگ موفقیت و فروش و بازاریابی ایران همچون استاد حلت (رییس مجله موفقیت و آقای موفقیت ایران) و دکتر روستا (پدر بازاریابی ایران)چندین سمینار مشترک برگزار کرده اند. مصاحبه و مقالات زیادی از ایشان در مجلات مختلف از جمله راه موفقیت، اقتصاد وزندگی و همشهری و پنجره خلاقیت و … به چاپ رسیده است.

———————————————————————————————————

امیرحسین مظاهریاستاد امیر حسین مظاهری خالق کتاب رقص عقابها، کتابی پرفروش در زمینه کارآفرینی و موفقیت بهمراه اسرار موفقیت ثروتمندان ایرانی هستند. تحصیلات ایشان مهندسی عمران، جامعه شناسی (پژوهشگری اجتماعی) و مدیریت اجرائی می باشد. از تالیفات ایشان می توان ثروت نامرئی، مدیریت زمان، پایه های نامرئی، هدفگذاری و برنامه ریزی، دکلمه گران و رقص عقابها را نام برد.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص ایشان به وب سایت “امیر مظاهری” مراجعه فرمایید.

14 فکر می‌کنند “اساتید ایرانی

  1. با سلام یک استاد خوب و مشاور دلسوز هم من میخوام معرفی کنم جناب آقای مجید مردی که در مرکز مشاوره دانشگاه علوم پزشکی تهران کار میکنن و راهنماییهای ایشون خیلی برای من مفید بود. امیدوارم همیشه سلامت و موفق باشن.

    • با سلام،

      لطفاً ایشان را معرفی و سوابق کاری ایشان را ارسال فرمایید. همچنین در صورتی که ایشان دارای وب سایت اینترنتی می باشند لطفاً آدرس وب سایت را نیز ذکر فرمایید.

  2. بسیار علاقه مندم اطلاعاتم را درزمینه ای ال پی زیاد کنم منبع اطلاعاتم فقط اینترنت است البته خیلی دیر متوجه این بحث بسیار جالب شدم . میخواهم در کلاس یا سمینار های شما شرکت کنم اماچون ساکن شهرستانم ( بهشهر) نمیتوانم لطفا راهنمایی کنید . نمی دانم از کجا شروع به مطالعه کنم .

  3. باسلام وعرض ادب : بنده علاقه ی وافر به یادگیری علوم هیپنوتیزم هستم وزمان تدریس نیز به موضوع فکر میکنم وچند ین جلد کتاب دراین مورد مطالعه کرده ام ولی با گذشت سه دهه موفق به دیدار حضوری با اساتید نشده ام فعلا دراین مورد فکر می کنم که میشد حضوری با یک استاد این علوم حضروری ملاقات نمایم با تشکر

  4. بدون شک سید حسین عباس منش قوی ترین استاد موفقیت ایرانه که داره بین المللی میشه و قطعا روزی رتبه اول جهان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*