اساتید خارجی

Facebooktwittergoogle_pluslinkedin

آنتونی رابینزاو فردی بلند قد, چهارشانه و خوش سیماست. مردم از هر طرف دورش را گرفته اند و فشار می آورند, دستش را می گیرند و از او می خواهند تا کتابها و نوارهای ویدئویی را برایشان امضاء کند. چهره اش جوان است اما دانایی و خرد یک پیر فرزانه را دارد. او شخصی ممتاز و دارای شهرت جهانی است. نام او آنتونی رابینز است. خیلی ها از روی صمیمیت او را تونی صدا می زنند. او نویسنده پر فروش ترین کتابها در زمینه ی  قدرت و رشد و تکامل فردی است. هر روز که به انجام فعالیتهای روزانه اش می پردازد, تا مدتها با سیل عظیمی از جمعیتی مواجه میشود که در کلاسهایش حضور می یابند. تونی در حال حاضر پرشورترین و تاثیرگذارترین سخنور جهان است. معروفترین کتاب ایشان دوره پنج جلدی “به سوی کامیابی” می باشد که تاکنون چندین بار در کشورمان، ایران، تجدید چاپ شده است.

وب سایت رسمی ایشان به نام “تونی رابینز” قابل دسترس است.

———————————————————————————————————————

ناپلئون هیلآقای ناپلئون هیل یکی از نویسندگان آمریکایی در حوزه تفکرات بهبود شخصی است. ایشان از اولین نشردهندگان آثار موفقیت می باشند. آثار و کتب ایشان تاکنون بارها به زبانهای مختلف ترجمه و منتشر شده است. آقای هیل در سال ۱۹۷۰ چشم از جهان فرو بستند. معروفترین کتاب ایشان که تاکنون چندین بار تجدید چاپ شده است “بیندیشید و ثروتمند شوید” می باشد. دیگر کتاب ایشان “با آرامش ذهن به ثروت برسید” می باشد.

وب سایت رسمی ایشان “ناپ هیل” می باشد.

——————————————————————————————————————–

رابرت کیوساکیآقای رابرت کیوسکی یک سرمایه گذار، نویسنده، سخنران انگیزشی و مشاور سرمایه گذاری آمریکایی است. تاکنون کتب زیادی از ایشان به زبانهای مختلف ترجمه شده است. معروفترین کتاب ایشان “پدر فقیر، پدر پولدار” نام دارد.

وب سایت رسمی ایشان “پدر پولدار” می باشد.

——————————————————————————————————————–

جیم رانآقای جیم ران یک کارآفرین، نویسنده وسخنران انگیزشی آمریکایی است. ایشان یکی از پرتاثیرترین افراد در توسعه صنعت بهبود شخصی بودند. طوریکه برخی از سخنرانان انگیزشی مشهور فعلی جهان نظیر آقای آنتونی رابینز، مارک ویکتور هانسن، برایان تریسی و جک کانفیلد از شاگران ایشان بوده اند. ایشان در سال ۲۰۰۹ چشم از جهان فرو بستند. از معروفترین کتابهای ایشان می توان “جادوی کار پاره وقت” و “۱۲ ستون” می باشد.

وب سایت رسمی ایشان “جیم ران” می باشد.

——————————————————————————————————————-

برابان تریسیآقای برایان تریسی نویسنده و سخنران انگیزشی آمریکایی هستند. ایشان سمینارهای زیادی در بیش از ۶۱ کشور جهان برگزار کرده اند. از ایشان کتابهای بسیاری در کشور های مختلف جهان چاپ شده است. از جمله معروفترین این کتابها “قورباغه خود را قورت بده” و ” قورباغه خود را ببوس” می باشد.

وب سایت رسمی ایشان “برایان تریسی” می باشد.

——————————————————————————————————————-

زیگ زیگلارآقای هیلاری هینتون معروف به “زیگ زیگلار” از نویسندگان، فروشندگان و سخنرانان انگیزشی آمریکایی بوده اند. ایشان در سال ۲۰۱۲ چشم از جهان فرو بستند.

وب سایت رسمی ایشان به نشانی “زیگلار” در دسترس عموم قرار دارد.

——————————————————————————————————————

جک کنفیلدآقای جک کنفیلد از سخنرانان انگیزشی و نویسندگان معروف آمریکایی می باشند. معروفیت ایشان بیشتر برای خلق اثر “سوپ جوجه برای ضمیر ناخودآگاه” می باشد.

وب سایت رسمی ایشان به نام “جک کنفیلد” قابل دسترس می باشد.

ایشان همچنین در تهیه فیلم معروف راز شرکت داشتند.

—————————————————————————————————————-

لوییز هیخانم لوییز هی از سخنرانان انگیزشی و موسس شرکت انتشاراتی خانه هی می باشند. ایشان مولف چندین کتاب در زمینه خودشناسی هستند. معروفترین اثر ایشان “شما می توانید زندگی خود را نجات دهید” می باشد. دیگر کتاب ایشان “شفای زندگی” می باشد.

وب سایت رسمی ایشان “لوییز هی” می باشد.

—————————————————————————————————————–

استفان کاویآقای استفان ریچاردز کاوی یک سخنران و بازرگان آمریکایی هستند. معروفترین کتاب ایشان “هفت عادت مردمان موثر” می باشد که در کشورمان نیز تاکنون چندین با تجدید چاپ شده است. ایشان در سال ۲۰۱۲ چشم از جهان فرو بستند.

وب سایت رسمی ایشان “استفن کاوی” می باشد.

—————————————————————————————————————-

وان دایرآقای وان والتر دایر نویسنده و سخنران آمریکایی می باشند که در زمینه موفقیت و بهبود شخصیت فعالیت می کنند.

وب سایت رسمی ایشان “دکتر وان دایر” می باشد.

——————————————————————————————————————

هارو اکر

آقای تی. هارو اکر نویسنده، تاجر و سخنران انگیزشی می باشند که بیشتر برای نظریه هایشان در زمینه ثروت و انگیزش مشهور هستند. ایشان نویسنده کتابهای “رازهای ذهن میلیونر” و “ثروت سریع” می باشند.

وب سایت رسمی ایشان به نشانی “هارو اکر” در دسترس عموم قرار دارد.

——————————————————————————————————————

نورمن وینسنت پیلآقای دکتر نورمن وینسنت پیل مروج و مبدع تفکر مثبت می باشند. از معروفترین کتب ایشان می توان به “قدرت تفکر مثبت”، “تفکر مثبت روزانه”، “شما می توانید اگر بخواهید”، “زندگی فراتر از مرگ”و “نتایج جالب تفکر مثبت” اشاره کرد. ایشان در سال ۱۹۹۳ چشم از جهان فروبستند.

——————————————————————————————————————

جان ماکسولآقای جان کالوین ماکسول نویسنده و کشیش آمریکایی، که بیش از ۶۰ کتاب در خصوص رهبری نوشته و منتشر کرده اند. از جمله کتابهای ایشان می توان به “۲۱ اصل انکارناپذیر رهبری”، “رشد توان رهبری در خودتان”، “۱۵ اصل پر ارزش رشد” اشاره کرد.

سایت رسمی ایشان “جان ماکسول” می باشد.

—————————————————————————————————————-

دیل کارنگیآقای دیل کارنگی نویسنده، سخنران و برگزارکننده دوره های بهبود شخصی، فروشندگی، سخنرانی آمریکایی بودند. ایشان در سال ۱۹۵۵ چشم از جهان فرو بستند. از معروفترین کتب ایشان می توان به “راه های سریع و آسان جهت یک سخنرانی موثر” و “چگونه از زندگی و شغل خود لذت ببریم؟” اشاره کرد.

سایت رسمی ایشان “دیل کارنگی” می باشد.

—————————————————————————————————————

رابرت شولررابرت هارولد شولر یک بازنشسته آمریکایی، کشیش، سخنران انگیزشی و نویسنده است. ایشان بیشتر به خاطر برنامه تلویزیونی پر بیننده ای که در دهه ۱۹۷۰ از تلویزیون پخش شده است، شهرت دارند. کتاب معروف ایشان “سختیها فانی اند، سرسختان باقی اند!” نام دارد.

—————————————————————————————————————-

نیل دونالد والشآقای نیل دونالد والش نویسنده آمریکایی سری کتابهای گفتگو با خدا هستند. از ایشان ۹ کتاب در این خصوص منتشر شده است.

وب سایت رسمی ایشان به نام “نیل دونالد والش” در دسترس عموم قرار دارد.

ایشان همچنین در تهیه فیلم معروف راز شرکت داشتند.

—————————————————————————————————————-

باب پراکتورآقای باب پراکتور به عنوان یکی از بزرگترین سخنرانان در دنیای حرفه ای سخنرانی های انگیزشی مطرح هستند. ایشان ۴۰ سال از عمر خود را صرف آموزش مردم به منظور استفاده از ذهن خود جهت رسیدن به خواسته هایشان، کرده است.

وب سایت رسمی ایشان “باب پراکتور” نام دارد.

ایشان همچنین در تهیه فیلم معروف راز شرکت داشتند.

—————————————————————————————————————-

کریس ویدنرآقای کریس ویدنر، متولد ۱۸ آوریل ۱۹۶۶، یک نویسنده آمریکایی، تاجر، سخنران عمومی و میزبان تلویزیونی هستند.

وب سایت رسمی ایشان “کریس ویدنر” می باشد.

13 فکر می‌کنند “اساتید خارجی

  • با سلام

   ضمن تشکر از شما بابت بازدید از سایت سرزمین موفقیت و پیگیری شما در خواندن مقالات سایت، حتما سعی در افزایش تعداد مقالات و بهبود کیفیت و کارائی آنها خواهیم داشت. در صورتی که در خبرنامه سایت عضو شوید از آخرین مقالات و به روزآوری های سایت مطلع خواهید شد.

   با سپاس

 1. با تشکر از پیگیری و پاسخ دهی سریع در مورد ایمیل قبلی بنده.
  آیا سایتی را می شناسید که سخنرانی های انگیزشی را بتوان گوش یا دانلود کرد؟(ترجیحا انگلیسی زبان)
  ممنون
  پطروس از چین

  • با سلام

   از حسن نظر شما ممنونم. پس از دریافت پیام شما شخصاً در اینترنت جستجو کردم اما سایت خاصی را نیافتم. با چند تن از دوستانم هم صحبت کردم سایت خاصی را نمی شناختند. فقط نکته ای که به خاطر آوردم و فکر می کنم برای این موضوع به شما کمک کند این است که در صورت جستجو در سایت های Torrent امکان یافتن این فایل ها بسیار زیاد است. به خاطر دارم سالها قبل خودم چند مورد از فایلهای صوتی آقای آنتونی رابینز را دریافت کرده بودم که احتمالا در آرشیوم موجود است.
   علت تاخیر یافتن پاسخی مناسب و دقیق برای سوال شما بود.
   شاد باشید.

 2. واقعا ممنون از پیگیری هاتون.اگر خودم لینک مفیدی پیدا کردم حتما براتون می فرستم تا در اختیار دوستان قرار دهید. سایتتون واقعا منبع عالی ای برای دستیابی به رموز موفقیت است.امیدوارم روزی سایت های اساتید ایرانی هم مثل اساتید خارجی حرفه ای تر طراحی شوند.
  به امید موفقیت ایرانیان در سراسر دنیا
  پطروس

 3. باسلام وخدا قوت شهلا هستم از سنندج سایتتون واقعا عالیه مطالبه مفید وماثری گذاشتی من امروز عضوشدم امکان داره مطالب مهم وکلیدی رو واسمون بفرستی خیلی ممنون میشم با آرزوی بهترینها دوستون دارم …

  • سلام دوست عزیز،

   از شما بابت انرژی مثبتی که به ما دادید متشکریم. در صورتی که در خبرنامه سایت عضو شده باشید مطالب جدید را حتماً دریافت خواهید کرد.

   موفق و شاد باشید

 4. خیلی ممنون از سایت خوبتون
  من خیلی وقته که مستند ها و کتاب ها ی علمی روانشناسی و متافزیک و عرفان نگاه میکنم و میخانم .
  ولی این کتاب ها و مستند ها به دلیل نبود تطابق کافی با منابع و مراجع و اصولی نبودن بر پایه و ریشه
  و نبود هنر درست اخلاقی و عرفانی باعث پیشرفت و سعادت جامه نشده و در بسیاری موارد باعث سردر گمی شده روی کرد تطابقی با قرآن و داشتن هنر و عرفان عمیق نسبت به قرآن خیلی مهم برای پیشرفت در کار تحقیق و به ثمر رسیدن کار تحقیق برای رسیدن به خیر و صلاح جامعه
  بازم خیلی ممنون و متشکر
  از خدا میخوام که این وضع اصلاح بشه
  انشا الله

  • وحیدعزیز،

   سلام،

   از اینکه از سایت سرزمین موفقیت بازدید کردید، از شما متشکرم.

   با احترام

  • سلام علی آقا
   روز بخیر

   لطفا نحوه دسترسی به سخنرانیهای جیم ران را اعلام نمایید.

 5. سلام خدمت مدیر عزیز سایت
  خاستم تشکر کنم بابت مطالب خوب و پرانرژی ک وقت میذارید و ما میتونیم ازشون استفاده کنیم
  با سپاس فراوان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*